Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
- Ціна: 2 016 ₴




