Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за зазначеною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Стіл письмовий BIU1D1S BRW
Стіл письмовий BIU1D1S в кольорі "Вишня примавера" від українського виробництва БРВ є ідеальним поєднанням функціональності та якості. З його довжиною 123 см глибиною 50 см висотою 78 см цей стіл ідеально підходить для ефективної роботи або навчання.
Стіл виготовлений з матеріалу високої якості – ЛДСП – що гарантує його стійкість та довговічність. У його дизайні використовується сучасний стиль, що дозволяє йому вписатись у будь-який сучасний інтер'єр.
Стіл оснащений двома висувними ящиками, встановленими на телескопічні напрямні повного висування, що забезпечує швидкий та легкий доступ до необхідних речей. Особливістю даної моделі є додаткова функціональність – тумбу можна встановити як на праву, так і на ліву сторону для максимальної зручності використання.
Країна-виробник цього товару – Україна, що гарантує високу якість та надійність його використання.
Стіл виготовлений з матеріалу високої якості – ЛДСП – що гарантує його стійкість та довговічність. У його дизайні використовується сучасний стиль, що дозволяє йому вписатись у будь-який сучасний інтер'єр.
Стіл оснащений двома висувними ящиками, встановленими на телескопічні напрямні повного висування, що забезпечує швидкий та легкий доступ до необхідних речей. Особливістю даної моделі є додаткова функціональність – тумбу можна встановити як на праву, так і на ліву сторону для максимальної зручності використання.
Країна-виробник цього товару – Україна, що гарантує високу якість та надійність його використання.
Варіанти кольорів:
- вишня прімавера
- клен онтаріо
- сосна антична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Вишня |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Ширина | 1230 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1230 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Прямий |
| Бренд | BRW |
| Призначення | Для дому |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Направляючі ящиків | Роликові |
| Наявність надбудови | Без надбудови |
| Кількість тумб | Одна |
| Готовність | Готові |
- Ціна: 800 ₴






