Комод 2Дв 3шх 2,0м Асті Глянець Білий /Дуб Крафт MiroMark
-5%
- В наявності
- Код: AS-168-WB
8 230 ₴
7 818,50 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Прийняття замовлень по телефону — щоденно з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00) до 1800, неділя - 9.00 до 1800).
- Приймати замовлення за допомогою смітника сайта — цілодобово (24/7)
Після обробки замовлення через смітник сайта, менеджер веб-магазину WagonShop зв'яжеться з Вами за вказаному номеру телефону для уточнення деталей і узгодження часу і місця доставки
Комод 2Дв 3шх 2,0м Асті Глянець Білий /Дуб Крафт MiroMark
Вмістливий комод 2.0 "Асті" від виробника MiroMark - розумне надбання для вашої вітальні або спальні. Комод має пару прикрих відділів за дверцями, так само три вместних ящика на телескопічних напрямних повного випорожнення. Стильне поєднання кольорів білого глянца і імітації під дерево (у кольорі дуба крафта) прикрашить будь - яке приміщення. Матеріали, виготовлені комодом, допоможуть вам протягом багатьох років користуватися вирібом.
Висота.:848 мм
Ширина.:1998 мм
Глибина.:400 мм
Призначення:Для вітальні | Для дитячої | Для офісу Для передпокою | Для спальні
Колір:Глянец Белый / Дуб Крафт
Країна виробник:Україна
Матеріал корпуса:ЛДСП
Матеріал фасаду:ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 200 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Бренд | MiroMark |
| Призначення | Для речей |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Оснащення | З ящиками |
| Направляючі ящиків | Телескопічні |
| Місце розташування | В вітальню |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Розмір (") | Широкий |
- Ціна: 7 818,50 ₴




