Комод 2Дв 3шх 1,6м Асті Глянець Білий /Дуб Крафт MiroMark
-5%
- В наявності
- Код: AS-167-WB
7 115 ₴
6 759,25 ₴
- Прийняття замовлень по телефону — щоденно з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00) до 1800, неділя - 9.00 до 1800).
- Приймати замовлення за допомогою смітника сайта — цілодобово (24/7)
Після обробки замовлення через смітник сайта, менеджер веб-магазину WagonShop зв'яжеться з Вами за вказаному номеру телефону для уточнення деталей і узгодження часу і місця доставки
Комод 1.6 "Асті" 2 ДВ 3ШХ MiroMark
Комод 1.6 "Асті" - елемент одноіменної додатків від визнаної в Україні компанії виробника MiroMark. Мебель європейського рівня найвищої якості. Дизайн цього комода сучасний у стилі модерн сподобається кожному. Просте, але елегантне поєднання квітів під дерево і глянцевого білого підійде під будь-який ремонт. Матеріали найвищої якості роблять виріб міцним і вишуканим. Комод довго зберігатиме оригінальний товарний вигляд, а гарнітура, використана в цих виробах, не принесе жодних проблем.
Висота.:848 мм
Ширина.:1598 мм
Глибина.:400 мм
Призначення:Для вітальні | Для дитячої | Для офісу Для передпокою | Для спальні
Колір: Глянец Белый / Дуб Крафт
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Бренд | MiroMark |
| Призначення | Для речей |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Оснащення | З ящиками |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Направляючі ящиків | Телескопічні |
| Місце розташування | В вітальню |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Розмір (") | Широкий |
- Ціна: 6 759,25 ₴




