Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за зазначеною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Вітальня Б"янко "Світ Меблів"
>
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину WagonShop індивідуально.
Вітальня Б'янко має унікальне та стильне поєднання кольорів, тому чудово доповнить інтер'єр будь-якого дому. Усі комплектуючі мають дуже грамотне внутрішнє наповнення, тому дуже міцні та довговічні. Їхній корпус виготовлений із ДСП, а фасад — МДФ гарної якості, завдяки цьому вони довговічні та міцні
.
Розмір вітальні: ДхВхГ 3900х1850х400
Ціна вказана за вітальню "Б'янко", до комплектації якої входять:
- Шафа 2Д Ск
- Тумба 2Д СК
- Тумба ТВ 230
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину WagonShop індивідуально.
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий -
Колір фасаду: Білий глянець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3900 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 1850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Хай Тек |
| Бренд | Світ Меблів |
| Оснащення | Під телевізор |
| Тон | Світлий |
| Направляючі ящиків | Роликові |
| Модифікація | Підлогова |
| Конструкція | Модульна |
| Готовність | Готові |
- Ціна: 20 245,50 ₴


