- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за вказаною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Стіл письмовий Амелія BIU1D1S/8/12
Письмовий стіл Амелія BIU1D1S/8/12 ВМК модульної системи для дитячої, домашнього кабінету та офісу. Містить одну шухляду та одне закрите відділення з полицею всередині. Комплектується напрямними та петлями із системою тихого закриття. Для відкривання використовується фрезерування на панелях шухляди та дверей, яке декороване однією з двох планок кольору венге магія або двосторонньої білий глянець / чорний глянець, що йдуть в комплекті. Закруглені краї фасадів надають виробу надзвичайно оригінального сучасного вигляду.
Колір:
- корпус – білий;
- фасад – білий глянець
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – МДФ, ПВХ.
- Довжина: 120 см
- Глибина: 66 см
- Висота: 75 см
В інтернет-магазині "WagonShop" Ви можете оформити замовлення прямо зараз.
Чому Вам варто замовити меблі саме у нас?
1. Ви отримаєте меблі високої якості.
2. Ваші меблі тішитимуть око.
3. Меблі будуть зручною та функціональною.
4. Запропонуємо найкращу ціну на меблі
«Мебель — взгляд по- новому»

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип | стіл письмової |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | БРВ(ВМК) |
| Матеріал корпусу | ламінована ДСП |
| Висота (см) | 75 |
| Глибина (см) | 66 |
| Колір корпусу | Белый |
| Колір фасаду | білий глянець |
| Ширина (см) | 120 |
- Ціна: 4 545 ₴





