Шафа Лондон SZF4D/80 Кашемір/антрацит Гербор
-5%
- Готово до відправки
- Код: 000020006903
6 090 ₴
5 785,50 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за вказаною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Шафа Лондон SZF4D Кашемір/антрацит Гербор Україна
Розміри:
ширина - 80 см
глибина - 38 см
висота - 220 см
колір: Кашемір/антрацит
Зовнішній вигляд шафи "Лондон SZF4D" обрамлений у стилі сучасного кашеміру/ антрациту, що надає меблям вишуканого та свіжого вигляду. Модель виконана в класичній естетиці, що підкреслює класичний стиль — сучасний.
Компактний і місткий, це чотиридверна шафа, яка забезпечує достатнє зберігання без шкоди дизайну. Верхній шар шафи виготовлений із якісного ЛДСП, що забезпечує його довговічність і міцність. Його фасадні двері обладнані унікальними вирізами замість ручок, додаючи ефективну та сучасну деталь.

| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Gerbor |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 785,50 ₴




