Лондон Тумба KOM2D1S Кашемір/Антрацит Гербор
-5%
- Готово до відправки
- Код: 000020006902
3 700 ₴
3 515 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за вказаною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Тумба KOM2D1S ЛОНДОН Гербор
Тумба дводверна з шухлядою – елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному колірному поєднанні кашемір / антрацит. Задня стінка та дно шухляди виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Всередині закритого відділення розташовані дві полиці. Використовуються кулькові напрямні повного висуву HAFELE та петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 70/94/38 см.
Меблі Лондон характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (см) | 94 |
| Глибина (см) | 38 |
| Ширина (см) | 70 |
- Ціна: 3 515 ₴





