Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за вказаною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Полиця P/11 Маркус БРВ (ВМК)
Настінна полиця МАРКУС БРВ P/11 модульної системи фабрики ВМК-Україна для вітальні, дитячої, домашнього кабінету та офісу. Максимальне навантаження на полицю становить 5 кг.
Колір: джанні / дуб кам'яний.
Матеріал: ДСП ламінована.
| Висота, см | 20.00 |
|---|---|
| Ширина, см | 106.50 |
| Глибина, см | 20.00 |
В інтернет-магазині "WagonShop" Ви можете оформити замовлення прямо зараз.
Чому Вам варто замовити меблі саме у нас?
1. Ви отримаєте меблі високої якості.
2. Ваші меблі тішитимуть око.
3. Меблі будуть зручною та функціональною.
4. Запропонуємо найкращу ціну на меблі
«Мебель — взгляд по- новому»

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | БРВ |
| Матеріал корпусу | ламінована ДСП |
- Ціна: 710 ₴




