Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Прийом замовлень по телефону – щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, у неділю з 9.00 до 18.00)
- Прийом замовлень через корзину сайту – цілодобово (24/7)
Після оформлення замовлення через корзину сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами по вказаному номеру телефону для уточнення деталей та узгодження часу та місця доставки
Комод-бар Сокме 800 Марк 125.8смх37смх80см trong>
- Призначення - Для дому.
- Тип - З ящиками.
- Кількість ящиків - 4.
- Матеріал корпусу - Ламіноване ДСП.
- Фасад - МДФ.
- Ніжки - Ні.
- Колір - Венге/ Дуб Родос.
- Ширина - 80 см
- Висота - 126 см
- Колір - Венге магія/дуб родос Дуб флашток/шиншила сіра
В інтернет магазині "WagonShop" Ви можете оформити замовлення прямо зараз.
Чому Вам варто замовити меблі саме у нас?
1. Ви отримаєте меблі високої якості.
2. Ваша меблі буде радувати око.
3. Меблі буде зручною і функціональною.
4. Запропонуємо кращу ціну на меблі
«Меблі — погляд по - новому»

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Висота комода | 126 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | З ящиками |
| Ніжки | Немає |
| Бренд | Сокме |
| Фасад | МДФ |
| Призначення | Для дому |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | |
| Колір | Венге/дуб родос |
- Ціна: 4 656 ₴







