Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 930(+300)*670
Колір:trong> Каркас: білий; Столешня: білий.
Матеріал: Каркас: масив клена; столешня: МДФ зі штучним шпоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 930 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1230 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Столи та стільці |
- Ціна: 5 726,16 ₴






