Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: В: 950мм, Г: 450мм, Ш: 430мм
Колір: g>темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена; Оббивка: тканина NEW Вавілон 62, СМТ.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Столи та стільці |
- Ціна: 2 673 ₴







