Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Соната
Корпус ДСП: Дуб білий / Сатин.> Фасади ДСП: Дуб білий / Сатин.
Модель обладнана висувними ящиками на телескопічних направляючих.
Основні характеристики Соната
Загальні характеристики
Загальні габарити 1200 х 2225 х 405
Фасад

Дуб білий
liv.ua/wp-content/uploads/2025/07/17006457072818420-150x150.jpg">
Сатин
Корпус

Дуб Білий

Сатин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 2225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Стандартна |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Пряма |
| Бренд | Світ меблів |
| Матеріал фасаду | ДСП ламіноване (16м) |
| Тип фасаду | Текстура |
| Призначення | Прихожая |
| Матеріал корпусу | ДСП ламіноване (16м) |
| Особливість | з вішалкою, з дзеркалом |
| Група | Гардероби / Всі подібності |
| Модульна система | Прихожі СМ |
| Термін доставки | 5 - 14 дней |
| Країна | Україна |
- Ціна: 6 593,84 ₴




