Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Грета Світ меблів
Корпус ДСП: Артвуд світлий / Антрацит / Дуб Ліворно.
Фасади ДСП: Артвуд світлий / Попелястий / Тоффі
Модель обладнана висувними ящиками на роликових направляючих.
Загальні габарити 1400 х 2025 х 370
Фасад

Артвуд Світлий

Попелястий

Тоффі
Корпус

Антрацит

Артвуд Світлий

Дуб Ліворно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2025 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Стандартна |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Пряма |
| Бренд | Світ меблів |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Тип фасаду | Текстура |
| Призначення | Прихожая |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Особливість | з вішалкою, з дзеркалом |
| Група | Гардероби / Всі подібності |
| Модульна система | Прихожі СМ |
| Термін доставки | 5 - 14 дней |
| Країна | Україна |
| Колір | |
| Колір | Дуб ліворно/Тоффі |
- Ціна: 7 467,68 ₴





