Вітальня Б'янко СМ
Модульна система "Б'янко" від фабрики "Світ Меблів" - це чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт та функціональність в інтер'єрі свого будинку. Корпус виконаний із ДСП у кольорі дуб аритизан або білий. Фасади виконані з МДФ (білий глянець). Але основна особливість даної моделі проявляється у горизонтальному фрезеруванні на фасадах, а також у використанні вставок зі скла.
Всі модулі даної системи оснащені висувними ящиками на напрямних, які гарантують повне та плавне висунення, не заважаючи вам користуватися сховищем. Завдяки сучасному кольоровому рішенню система легко вписується в будь-який інтер'єр і стане гармонійним доповненням до раніше обраних меблевих об'єктів.
Розмір: ДхВхГ; 3400х1850х400 мм
Ціна вказана за комплектацію:
ТВ-тумба 1,8 1800 х 350 х 396 - 1 шт.
Шафа 2Д Ск 801 х 1849 х 393 - 1 шт.
Тумба 2Д Ск 801 х 1139 х 396 - 1 шт.
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасадів: МДФ
Напрямні: телескопічні
Корпус ДСП – Білий.
Фасади МДФ – Білий глянець.
Вставки ДСП – Чорний / Дуб Аппалачі.
Модулі оснащені петлями з дотягом та направляючими повного висування.
Вітальня "Б'янко" - це модний та сучасний комплект меблів для кімнати. Елегантні та сучасні меблеві об'єкти стануть головною прикрасою як маленької квартири, так і великого будинку – це найкращий вибір для створення затишної та шикарної атмосфери у вашому будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3400 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 1850 мм |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП, МДФ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Модульна, Стандартна, Міні-стенка |
| Стиль | Сучасний, Модерн |
| Форма | Пряма |
| Бренд | Світ меблів |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Призначення | Вітальня |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Група | Стінки для вітальні / Всі стінки для вітальні |
| Модульна система | Гостіні СМ |
| Термін доставки | 5 - 14 дней |
| Країна | Україна |
- Ціна: 17 604 ₴







