Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Світ Меблів Амбре 210 см
Корпус ДСП: Дуб білий.
Фасади ДСП: Чорний / Дуб білий.
Матеріал сидіння – Еко-шкіра.
Модель обладнана висувними ящиками на телескопічних направляючих.
Загальні розміри передпокою Амбре:
- ширина - 210 см;
- глибина - 32 см;
- висота - 203 см
Загальні характеристики
Люстро 600 х 1070 х 280 Вішак 600 х 1570 х 280 Тумба 600 х 495 х 320 Комод 600 х 955 х 320 Пенал 300 х 2025 х 320 Шафа 600 х 2025 х 320Фасад

Дуб Білий

Чорний
Корпус

Дуб Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2100 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 2025 мм |
- Ціна: 14 707,56 ₴










