Дзеркало Doros Дейл 100х70х3 (41516201)
-5%
- Під замовлення
- Код: 41516201
Відправка з 14 травня 20261 867 ₴
1 773,65 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Основа виробу виготовлена з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей 1 мм.
- Дзеркало 100х3х70 см.
Країна походження фурнітури — Украина. - Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для дому, Салони краси, Для офісу |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 1 773,65 ₴






