Найвищий футон в серії. З легкістю вирівняє перепади і нерівності дивана або застарілого матраца. Новий екологічний матеріал Thermoflex створить необхідний мікроклімат для комфортного сну.
Основа матраца:
Thermoflex
Новий екологічно чистий нетканий матеріал. У його складі є натуральні і регенеровані бавовняні волокна, які з'єднуються за допомогою температури і тиску. Волокниста структура добре проводить повітря, а також володіє високою здатністю вбирати і виводити вологу. Це створює на спальному місці атмосферу тепла і затишку. У матеріалі Thermoflex поєднуються висока щільність з еластичністю і пружністю, що дарує вам щоденний комфорт під час сну.

Hot melt
Технологія скріплення настильних шарів термоклеем. Розплавлений в спеціальній ємності клей під тиском подається в промисловий пістолет, і потім рівномірно розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний компанією Come-for клей екологічний, не має запаху і безпечний для вашого здоров'я.
Трикотаж в матрасах Sweet Sleep
Трикотаж, який використовується у виробі, виготовляється на фабриці по найвищим вимогам до якості, приємний на дотик, має високу повітропроникність, а отже, влітку на ньому не жарко, взимку не холодно, він не мнеться, має високу ступінь опору до стирання і вицвітання.

Спанбонд
Нетканий штучний матеріал широкої гами кольорів. Він поєднує міцність, легкість, зносостійкість і повітропроникність. Саме завдяки цим якостям ми використовуємо спанбонд для виробництва пружинного блоку Pocket Spring. З цього матеріалу пошиті індивідуальні чохли, які захищають пружини і забезпечують головну особливість Pocket Spring - рівномірний розподіл навантаження на спину. Спанбонд має гарну теплоізоляцією, тому використовується для обшивки поверхонь матраців і пошиття знімних чохлів.
![]()
Висота матраца
![]()
Навантаження на одне спальне місце
![]()
Гарантійне сервісне обслуговування
![]()
Безпружинна система
![]()
Тип жорсткості: середньої жорсткості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come-For |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 150х190 |
| Висота | 8 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 3 442,56 ₴


