Тумба Лондон KOM2S Кашемір/антрацит Гербор
-5%
- Готово до відправки
- Код: 000020006898
3 120 ₴
2 964 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба Лондон KOM2S Кашемір/антрацит Гербор
- Довжина:67 см
- Глибина:38 см
- Висота:49 см
| Матеріали |
| Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм |
| Кромка: папір просочений термореактивними полімерами |
| Задня стінка, дно висувної шухляди: ДВП 3 мм, сіра |
| Фурнітура |
| Напрямні: кулькові повного висування HAFELE |
| Петля: SLIDE-ON hettich |
| Ніжки: пластикові EteraPlast |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 67 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 49 см |
- Ціна: 2 964 ₴





