Вішак Лондон WIE67 кашемір / антрацит Гербор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішак Лондон Гербор WIE67
Настінний вішак ЛОНДОН ГЕРБОР WIE67 модульної системи української фабрики Гербор-холдінг для передпокою. Обладнаний чотирма гачками EteraPlast.
Колір: кашемір / антрацит.
Матеріал: ДСП ламінована 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 1700 мм |
- Ціна: 2 859,50 ₴




