Шафа Лондон SZF4D/90 кашемір / антрацит Гербор
-5%
- Готово до відправки
- Код: 000020007135
7 210 ₴
6 849,50 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа Лондон Гербор SZF4D/90
Шафа ЛОНДОН ГЕРБОР SZF4D/90 модульної системи української фабрики Гербор-холдінг. Містить два закриті відділення. За двома верхніми дверима знаходиться штанга для вішалок. У нижньому відділенні розташована одна полиця. Шафа встановлена на пластикових ніжках Etera Plast. Застосовуються петлі SLIDE-ON HETTICH. Відсутність класичних ручок підкреслює мінімалістичний та сучасний стиль виробу.
Колір: кашемір / антрацит.
Матеріал:
- корпус – ДСП ламінована 16 мм;
- фасад – ДСП ламінована 16 мм;
- задня стінка – ДВП 3 мм сірого кольору.
| Висота, см | 220.00 |
|---|---|
| Ширина, см | 90.00 |
| Глибина, см | 60.00 |
| Колір | кашемір / антрацит |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Gerbor |
| Глибина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
- Ціна: 6 849,50 ₴




