Тумба приліжкова Лондон KOM2S кашемір / антрацит Гербор
-5%
- Готово до відправки
- Код: 000020007137
2 880 ₴
2 736 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова Лондон Гербор KOM2S
Приліжкова тумбочка ЛОНДОН ГЕРБОР KOM2S модульної системи української фабрики Гербор-холдінг містить дві шухляди на кулькових напрямних повного висування HAFELE. Встановлена на пластикових ніжках Etera Plast. Відсутність класичних ручок підкреслює мінімалістичний та сучасний стиль виробу. Стільниця витримує навантаження до 15 кг.
Колір: кашемір / антрацит.
Матеріал:
- корпус – ДСП ламінована 16 мм;
- фасад – ДСП ламінована 16 мм;
- задня стінка, дно шухляди – ДВП 3 мм сірого кольору.
- Довжина:50 см
- Глибина:38 см
- Висота:49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 49 см |
- Ціна: 2 736 ₴




