Дзеркало Лондон LUS90/110 кашемір/антрацит Гербор
-5%
- Готово до відправки
- Код: 000020007136
2 660 ₴
2 527 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало Лондон Гербор LUS90/110
Настінне дзеркало ЛОНДОН ГЕРБОР LUS90/110 модульної системи української фабрики Гербор-холдінг. Навішується як вертикально, і горизонтально.
Колір: кашемір.
Матеріал: ДСП ламінована 16 мм; дзеркало шлифованное 3 мм.
- Довжина:110 см
- Глибина:2 см
- Висота:90 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 2 527 ₴




