Пенал Лондон REG2D/45 кашемір / антрацит Гербор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Лондон Гербор REG2D/45
Пенал ЛОНДОН ГЕРБОР REG2D/45 української фабрики. Містить два закриті відділення. У верхньому розташовані три полиці, у нижньому – одна. Двері відчиняються в ліву або праву сторону в залежності від установки петель у процесі складання. Пенал встановлений на пластикових ніжках Etera Plast. Застосовуються петлі SLIDE-ON HETTICH. Відсутність класичних ручок підкреслює мінімалістичний та сучасний стиль виробу.
Особливості
Колір: кашемір / антрацит.
Матеріал:
- корпус – ДСП ламінована 16 мм;
- фасад – ДСП ламінована 16 мм;
- задня стінка – ДВП 3 мм сірого кольору.
| Висота, см | 220.00 |
|---|---|
| Ширина, см | 45.00 |
| Глибина, см | 60.00 |
| Колір | кашемір / антрацит |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Gerbor |
| Глибина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 5 339 ₴







