Полиця Лондон POL140 кашемір Гербор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця Лондон Гербор POL140
Настінна полиця ЛОНДОН ГЕРБОР POL140 української фабрики для вітальні, дитячої, домашнього кабінету та офісу.
Колір: кашемір.
Матеріал: ДСП ламінована 16 мм.
- Довжина:140 см
- Глибина:22 см
- Висота:24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 240 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 220 мм |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 1 149,50 ₴


