Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: В: 850 мм; Г: 640 мм; Ш: 580 мм.
Глибина сидіння 450 мм;
Ширина сидіння 440 мм;
Крісло Тандем чорний/ велюр темно-сірий Мікс Меблі
Висота сидіння: 410 мм;
Висота спинки: 420 мм;
Висота підлокітників:
Передня частина (біля передніх ніжок):140 мм
Задня частина (біля спинки): 220 мм
Колір: Каркас: Чорний, порошкова покраска; Сидіння: темно-сірий велюр
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна, поролон, велюр
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 065,04 ₴










