Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Трініті, метал чорний/ тканина темно сіра Мікс Меблі
Розмір: В: 960 мм; Г: 530 мм; Ш: 450 мм.
Колір: Каркас: Чорний, матове фарбування; Сидіння: Сірий.
Матеріал: Каркас: Метал; Тканина: Тканина темно сіра
Ніжки: порошкова покраска.
Сидіння: фанера з поролоном 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 960 мм |
- Ціна: 1 880,82 ₴










