Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 1200*800 мм; Висота: 760 мм.
Колір: Ніжки: Білий; Столешня: Білий матовий мармур, Сірий матовий мармур
Матеріал: Ніжки і каркас: Метал; Столешня: Кераміка, товщиною 8 мм.
Стільниця столу Кіпарис виготовлена зі штучного мрамору, має гарну матову структуру, стійка до перепаду температур, ударів і царапин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Товщина стільниці | 8 мм |
- Ціна: 4 458,24 ₴




