Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 1400*800 мм; Висота: 760 мм.
Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: Кераміка Армані Грей, Кераміка Білий мрамор, Кераміка Чорний мармур
Матеріал: Ніжки і каркас: Метал; Столешня: Кераміка, товщиною 12 мм.
Не розкладний;
Стільниця столу Бінго виготовлена зі штучного мрамору, має гарну глянцеву структуру, стійка до перепаду температур, ударів і подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Товщина стільниці | 12 мм |
| Колір | |
| Колір | цвет |
- Ціна: 9 659,52 ₴







