Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Висота: 86 см; Глибина: 56см Ширина: 49 см;
Висота до сидіння: 46 см
Висота спинки: 42 см
Ширина спинки: 44 см
Глибина сидіння: 38 см
Ширина сидіння: 46 см
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Бежевий, Сірий, Темно-сірий
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+штучна замша+шкірзамінник.
Продаж кратно 4 шт (коробка)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 860 мм |
| Колір | |
| Колір | Цвет |
- Ціна: 1 439,64 ₴








