Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний Ненсі XS-3191 Мікс Меблі
Розмір: 900*550; Висота: 420.
Колір: Ніжки: Хром;
Столешня: Прозоре скло+біле скло, Прозоре скло+чорне скло. Матеріал: Ніжки: Метал; Столешня: Загартоване скло.
Товщина прозорого скла: 8 мм; товщина чорного скла: 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 50 мм |
| Висота столика | 420 мм |
- Ціна: 2 182,68 ₴








