Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Висота в верхньому положенні: 124 см
Висота в нижньому положенні: 114 см
Глибина сидіння: 46 см
Ширина сидіння: 50 см
Спинка: Висота - 63 см;
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: чорний, темно коричневий, Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - метал, хром
Підйомний механізм - газліфт
Кольори:
шкірзам чорний
шкірзам темно-коричневий
Масивніший, м’який варіант для кабінету, офісу або домашнього робочого місця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 114 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 124 см |
- Ціна: 3 784 ₴









