Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Висота в верхньому положенні: 120 см
Висота в нижньому положенні: 130 см
Глибина сидіння: 49 см
Ширина сидіння: 47 см
Спинка: Висота - 60 см(без підголівника, 80см з підголівником);
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: чорний, білий, Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - метал, хром
Підйомний механізм - газліфт
Кольори:
шкірзам чорний
шкірзам білий
Виразна модель з високою спинкою та підголівником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 130 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 60 см |
- Ціна: 4 128 ₴









