Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Висота: 77 см
Глибина стільця: 45 см;
Ширина стільця: 45 см;
Ширина сидіння: 41 см;
Глибина сидіння: 42 см;
Висота спинки: 36 см;
Висота сидіння: 43 см;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: чорний;
Матеріал: Каркас: метал; Сидіння: фанера + поролон
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 770 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 430 мм |
- Ціна: 842,80 ₴










