Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Сидіння ширина: 50 см;
Глибина сидіння: 49 см;
Висота в верхньому положенні: 108 см
Висота в нижньому положенні: 98 см
Висота від сидіння до під-ків: 19 см
Висота сидіння в нижньому положенні: 41 см
Висота спинки від сидіння: 52 см;
Висота підйому механізму (газліфт): 10 см;
Колір: Каркас: Пластик; Сидіння: аква; Спинка: темно-сірий; темно-сірий/аква
Матеріал: сітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 98 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 108 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
- Ціна: 3 468,96 ₴











