Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Загальна висота: 90 см
Висота сидіння (мін.): 45 см
Висота сидіння (макс.): 55 см
Висота спинки: 35 см
Глибина сидіння: 40 см
Ширина сидіння: 44 см
Висота підйому механізму - 10 см.
Колір: Каркас: Хром+Чорний; Сидіння: Сірий
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: 100% Поліпропілен+поролон в шкірзаміннику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина на стопках |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 44 см |
| Глибина крісла | 40 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 1 318,80 ₴










