Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Висота: 76 см
Глибина стільця: 51 см;
Ширина стільця: 54 см;
Ширина сидіння: 47 см;
Глибина сидіння: 41 см;
Висота спинки: 39 см;
Висота сидіння: 42 см;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: сірий;
Матеріал: Каркас: метал; Сидіння: тканина (фанера + поролон)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Висота | 76 мм |
- Ціна: 1 010,24 ₴








