Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній ЕТНА MDF D=100cm Мікс Меблі
Розмір: Доступны варіанти: 1. D=800; H=750; 2. D=1000; H=750;
Цвет: Каркас і ніжки: Натуральний + Чорний; Стільня: Білий, Сірий
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево Бук + Метал; Стільня: МДФ.
Товщина стільниці: 20 мм.
| Стільниця: МДФ — шовковистий глянець товщина МДФ = 20 мм Ніжки — деревина, бук Висота: 75см Діаметр: 100см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
- Ціна: 3 424,68 ₴





