Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Доступні варіанти: 1. D=800; H=750; 2. D=1000; H=750;
Колір: Каркас і ніжки: Натуральний+Чорний; Столешня: Білий, Сірий
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево Бук+Метал; Столешня: МДФ.
Товщина столешні: 20 мм.
| Стільниця: МДФ - шовковистий глянець товщина МДФ = 20мм Ніжки - деревина, бук Висота: 75см Діаметр: 80см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
- Ціна: 2 597,28 ₴





