Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Висота стільця: 107 см; Сидіння: Ш*Г - 47*50 см;
Висота спинки від сидіння: 65 см;
Висота до підлокітників: 68 см;
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Хром; Сидіння: Чорний, Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: Метал+шкірзам;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 107 см |
- Ціна: 3 231,36 ₴











