Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Доступні варіанти: 1. 1000*700; Висота:750
Колір: Каркас і ніжки: Натуральний+Білий; Столешня: Білий, Бетон сірий
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево Бук+Метал; Столешня: МДФ.
Товщина столешні: 20 мм.
| МДФ товщина МДФ = 20мм Ніжки - деревина, бук Каркас стола - метал, колір білий Висота: 75см Розмір стільниці: 100*70см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
- Ціна: 3 790,16 ₴









