Туалетний стіл трюмо косметичний з підсвіткою Дана білий Світ Меблів
Туалетний стіл трюмо косметичний з підсвіткою Дана – це ідеальний вибір для вашої спальні або ванної кімнати. Його стильний білий колір та сучасний дизайн додають елегантності будь-якому інтер'єру. Завдяки використанню якісних матеріалів, таких як ламінована ДСП, цей столик не тільки красивий, але й зручний у використанні.
Корпус ДСП – Німфеа Альба.
Фасади ДСП – Німфеа Альба.
Вставки ДСП – Бетон темний.
Модель обладнана роликовими направляючими.
Додатково можна замовити:
– прямокутне люстро з підсвіткою (1100 х 700 мм)
– кругле люстро з підсвіткою (діаметр – 600 мм)
Розміри туалетного столика Дана:
ширина - 120 см; глибина - 42 см; висота - 83 см (висота вказана без урахування дзеркала).
Розміри прямокутного дзеркала:
ширина - 110 см; глибина - 3 см; висота - 70 см.
Розміри круглого дзеркала:
діаметр - 60 см; глибина - 3 см.
Матеріали:
Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм; Фасади - ламінована ДСП, товщиною 16 мм; Направляючі - телескопічні, повного висування.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 110 см |
| Висота дзеркала | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 120 см |
| Глибина столика | 42 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 83 см |
| Форма дзеркала | |
| Форма дзеркала | кругле |
- Ціна: 6 346,32 ₴






