Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний стіл трюмо трансформер косметичний Мая Світ Меблів
Туалетний столик Мая з відкидною кришкою і дзеркалом — вишуканий і функціональний елемент інтер'єру спальні. Він оснащений чотирма шухлядами, які забезпечують зручне зберігання косметики, прикрас та інших необхідних дрібниць. Відкидна кришка перетворює столик в комфортне місце для щоденного догляду за собою, а дзеркало на її внутрішній стороні економить простір.
Корпус ДСП – Німфеа Альба.
Фасади ДСП – Німфеа Альба.
- Гарантійний термін: 18 місяців
- Стан: Новий
- Фасади: Ламіноване ДСП
- Форма фасаду: Прямий
- Тип направляючих для висувних скриньок: Телескопічні (шарикові)
- Повне висування скриньки: Так
- Корпус (каркас): Ламіноване ДСП
- Колір меблів: Білий
- Стільниця: Ламіноване ДСП (ЛДСП)
- Тип меблів: Туалетний столик
- Комплектація дзеркалом: Так
- Глибина столика: 45 см
- Довжина столика: 117,4 см
- Висувний ящик: 4
- Висота столика з урахуванням стільниці: 78 см
- Ручки: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 117.4 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 78 см |
- Ціна: 4 100,20 ₴






