Туалетний стіл трюмо косметичний з дзеркалом підсвіткою кашемір/дуб ліворно Стелла Світ Меблів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний стіл трюмо косметичний з дзеркалом підсвіткою шухлядами кашемір/дуб ліворно Стелла Світ Меблів
Корпус ДСП – Кашемір / Дуб Ліворно.
Фасади ДСП – Кашемір.
Модель обладнана системою відкривання Push to Open.
Додатково можна замовити:
– прямокутне люстро з підсвіткою (1100 х 700 мм)
– кругле люстро з підсвіткою (діаметр – 600 мм)
- Гарантійний термін: 18 місяці
- Фасади: ламінована ДСП
- Форма фасаду: прямий
- Тип направляючих для висувних скриньок: телескопічні (шарикові)
- Повне висування скриньки: Так
- Корпус (каркас): ламінована ДСП
- Колір (відтінок) меблів: Кашемир
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Тип меблів: туалетний столик
- Комплектація дзеркалом: Так
- Довжина столика: 120 см
- Глибина столика: 40 см
- Висувний ящик: 6
- Висота столика з урахуванням стільниці: 80 см
- Ручки: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 120 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 80 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 150 см |
| Форма дзеркала | |
| Форма дзеркала | Прямоугольное |
- Ціна: 11 576,70 ₴






