Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний стіл трюмо косметичний Стелла кашемір/дуб ліворно Світ Меблів
Корпус ДСП – Кашемір / Дуб Ліворно.
Фасади ДСП – Кашемір.
Модель обладнана системою відкривання Push to Open.
Додатково можна замовити:
– прямокутне люстро з підсвіткою (1100 х 700 мм)
– кругле люстро з підсвіткою (діаметр – 600 мм)
Загальні габарити 1200 х 800 х 400
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 120 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 80 см |
- Ціна: 4 776,30 ₴






