Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітальня Каліста Світ Меблів
Корпус ДСП: Дуб Аппалачі / Антрацит.
Фасади ДСП: Дуб Аппалачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2650 мм |
| Глибина стінки | 440 мм |
| Висота стінки | 2030 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 636,08 ₴









