Чоловічий ремінь з натуральної шкіри під джинси blx90334 чорний
-5%
- Готово до відправки
- Код: blx90334
760 ₴
722 ₴
+380 (67) 512-54-90
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вдале поєднання оригінальної бляхи у вигляді черепа і чорного кольору ремінною смуги, породило унікальний чоловічий аксесуар. Такий ремінь прекрасно підходить під джинси та інші штани вільного стилю, і є потрібним атрибутом чоловічого гардеробу. Також варто відзначити що полотно даного виробу повністю на 100% складається з кладкою відбірної шкіри, яка не втрачає своїх властивостей протягом довгого часу і стійка до потертостей.
Довжина ременя регулюється в меншу сторону.
Розмір ремня : 115 - 125 - 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovhani |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Чоловіча |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 722 ₴




