Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Складений: 700*300*750, Розкладений: 1680*700*750
Цвет: Горіх темний, Дуб сонома, Венге магія, Індастріал, Дуб клондайк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
| Висота столу | 70 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | стол книжка |
| Колір | Дуб Клондайк |
- Ціна: 2 426,92 ₴


