Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Складний 700*80*750 Розкладений 1400*700*750
Цвет: Горіх темний, Дуб сонома, Венге магія, Дуб клондайк, Індастріал
Матеріал: ДСП ламіноване
- Тип меблів: стіл обідній
- Колір: Горіх
- Стільниця: ламінована ДСП (ЛДСП)
- Каркас, ніжки: ламінована ДСП
- Висота столу: 750 мм
- Форма столу: Прямокутний
- Розкладна стільниця: Так
- Тип кухонного столу: розкладний
- Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані: 1400 мм
- Довжина столу в зрушеному (складеному) стані: 700 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | стол книжка |
| Колір | Дуб клондайк |
- Ціна: 2 426,92 ₴






