Лондон Тумба KOM2D1S Кашемир/Антрацит Гербор
Описание
Характеристики
Информация для заказа
+38(067)512-54-90; Viber +38(067)512-54-90
- Прием заказов по телефону – ежедневно с 9.00 до 21.00 (суббота с 9.00 до 18.00, воскресенье - 9.00 до 18.00)
- Прием заказов через корзину сайта – круглосуточно (24/7)
После оформления заказа через корзину сайта, менеджер интернет-магазина "WagonShop" свяжется с Вами по указанному номеру телефона для уточнения деталей и согласования времени и места доставки
Тумба KOM2D1S ЛОНДОН Гербор
Тумба дводверна з шухлядою – елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному колірному поєднанні кашемір / антрацит. Задня стінка та дно шухляди виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Всередині закритого відділення розташовані дві полиці. Використовуються кулькові напрямні повного висуву HAFELE та петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 70/94/38 см.
Меблі Лондон характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 94 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота (см) | 94 |
| Глубина (см) | 38 |
| Ширина (см) | 70 |
- Цена: 3 700 ₴






